Jesteś w bezpiecznym procesie zakupowym

Gwarancja oryginalnego produktu

1. Wybierz pakiet

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

SperMAX Control - 139 zł 179 zł

PeniSizeXL da Ci odpowiedni rozmiar, ale to ta oferta pozwoli Ci go w pełni wykorzystać! Dodaj do swojego zamówienia SperMAX Control i uprawiaj seks nawet 30 minut dłużej. Zwiększ ilość spermy i dawaj mocne orgazmy zawsze, kiedy wymaga tego sytuacja!

Kupując SperMax Control razem z PenisizeXL, oszczędzasz aż 40 zł

BEZPIECZEŃSTWO

PeniSizeXL to w 100% naturalny suplement diety. Unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

DYSKRECJA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

DLA KAŻDEGO

Z PeniSizeXL mogą korzystać mężczyźni w każdym wieku. Alkohol, papierosy czy przyjmowane odżywki nie mają wpływu na działanie preparatu i jest dozwolone ich stosowanie. Powstrzymać się od zażywania PeniSizeXL powinny jedynie chorzy na cukrzycę, choroby wątroby oraz osoby nadwrażliwe na któryś ze składników. PeniSizeXL jest dostępny bez recepty.

Efekty na stałe

Z PeniSizeXL efekty, które osiągniesz zostaną z Tobą na stałe – Twój penis nie zmieni swojego rozmiaru po odstawieniu preparatu.

2. Wypełnij formularz

Nieprawidłowy adres e-mail.
4. Wybierz sposób płatności

3. Wybierz sposób odbioru

5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:  0

Przesyłka:  0

Razem do zapłaty:  0

Mam kod rabatowy

Regulamin

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych miast...

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz treść Polityki prywatności. ROZUMIEM